Archiv novinek:

předchozí 1 další

Nedostupné stránky [cs]

od: system 5.4.2015 21:30

Zdravím,

Dneska byly stránky dočasně nedostupné. Bylo to kvůli přesunu na novější verzi PHP. Bohužel jsem neměl dost času provést kontrolu kódu, abych zabránil výpadku stránek.

Za spůsobenou nepříjemnost se omlouvám.


Září 2011 - Leden 2013 [cs]

od: system 14.2.2013 05:15

Po dlouhé odmlce krátké info:

Chyba v konfiguraci stránky, která způsobila nedávnou nedostupnost, byla odstraněna. Všem se moc omlouvám.

Po roce jsem se konečně naučil jak skloubit dítě, rodinu, práci a vývoj těchto stránek dohromady, tak snad se brzy hneme opět kupředu.

Zakoupil jsem doménu gemsite.org kam budou stránky postupně přesunuty po dokončení nové verze stránek.


Duben - Srpen [cs]

od: system 31.7.2011 16:16

Posledních pár měsícu, a minimálně i další 3 měsíce nečekejte žádné novinky. Veškeré síly a volný čas zaměřuji na dokončení podstatných změn v kódu stránek. Do budoucna to umožní snadnější údržbu kódu.

PS.: Slyšel jsem že vyšlo Dungeon Siege 3 :p. Tady ale o DS3 zbytečně nic nehledejte, jsme zaměřeni pouze na DS1. Případně skuste staré fórum.


Prosinec - Březen [cs]

od: system 27.3.2011 16:31

Po dlouhé době opět nějaký update. Reálný život si v poslední době žádá více pozornosti, takže moc novinek není:

 • Provizorně opraveny stylové chyby ve formuláři pod články.
 • Zásadně vylepšeno rozhraní editace článků a jejich schvalování.
 • Dočasně vypnuta možnost hlásit nefunkční linky v download sekci (platí pouze pro nepřihlášené)

Říjen - Listopad

od: system 8.1.2011 12:49

Všechny mapy a mody byly ze stránek Siegenetwork.com zkopírovány na tento web.

Další práce se aktuálně zaměřuje na programování.


Září

od: system 6.10.2010 21:42

Download sekce se pomalu zaplňuje soubory z umírajícího webu Siegenetwork.com. Některé soubory zmizely, některé se našly na disku a jiné byly znovu nalezeny. Až budou přeneseny všechny soubory ze Siegenetwork, bude se pokračovat v doplňování dalšího obsahu stránek.

Zajímavé mody:

 • Meriwethen - minimapa, velmi pěkná mapa s jednoduchým , plně funkčním úkolem a originální muzikou.
 • Hard Cider Farm - minimapa, malá minimapa, určená k trénování ranged postavy (lučištník), nebo jiné nové postavy. Mapa je velmi obtížná a není vhodná pro začátečníky. Mapa má také 3 startovní pozice pro multiplayer, a lze si tak procvičovat týmovou kooperaci.
více...

Červenec

od: system 25.9.2010 14:44

O prázdninách jsme se stěhovali do nového bydliště a nebyl čas na doplňování obsahu.

 • Byly opraveny chyby v počítání hodnocení obyčejných článků. Výpočet výsledného hodnocení se do budoucna bude ještě měnit, aby odpovídalo realitě.
 • V úvodu se obrázek načítán automaticky.
 • Funkční stránka s FAQ, obsah bude postupně doplněn.
 • Přidán obsah do downloadu.

 

více...

Červen

od: system 3.7.2010 09:32

Nej novinkou je oficiální potvrzení vývoje hry Dungeon Siege III. Více najdete ve fóru.

Další novinky:

 • Dokončen archiv novinek.
 • Na stránky vložena reklama na hru DS:LoA, koupí hry podpoříte i tyto stránky.
 • Zprovozněno hodnocení downloadu. Hodnocení je počítáno z návštěvnosti a z počtu stažených kopií. (poměr může být ještě v budoucnu upraven).
 • Možnost přehrávat videa v sekci download přímo na webu.
 • Přidáno obsah do sekce download.

Na měsíc červenec se připravuje sekce FAQ - často kladené dotazy.

více...

Květen

od: system 4.6.2010 13:18

Stránky pokročily a máme téměř kompletní administraci downloadu. Byly odstraněny nějaké chyby a přidáno pár souborů ke stažení. Doporučuji vyzkoušet mod Interface - velmi pěkná úprava uživatelského rozhraní ve hře.

U modů a map ke stažení se zaznamenávají krom klasických údajů (velikost, počet stažení...) i údaje o crc, pomocí kterého bude možné do budoucna zjišťovat například, zda jsou mody kompatibilní s protihráčem, při hře po síti. Zároveň je u modů a map uváděno jaké mají změny vliv na hru.

 Údaj "Změny" nabývá hodnot: Legit, Balanced, Neutral, Unbalanced, Cheat a Unknown. Poslouží to jako vodítko při výběru modů s ohledem na vývoj postavy. Legit, Balanced a neutral jsou změny které vám nezničí postavu v tom smyslu, že by jste za méně námahy rychleji získali více zkušeností. U Unbalanced a Cheat to pak bude přesně naopak. Zařazení modů dle změn se časem bude projednávat ve fóru. Do té doby je budu rozdělovat dle mého uvážení, nebo na vaše písemné podněty.


Nastavení hry

od: system 5.4.2010 17:25

Po měsíci je tu opět něco nového...

Přibyl článek popisující nastavení hry, aby jste měli ze hry maximální požitek. Popisuji nastavení grafické karty, možnosti spouštění a příkazy ve hře, včetně cheatů. Do budoucna ještě napíši článek ohledně spouštění Dungeon Siege na účtu s omezenými právy, ve Vistách, apod. Ještě předtím by se tu měla objevit sekce s FAQ.

Krom toho jsem více pracoval na administračním rozhraní.


Download sekce a články

od: system 23.2.2010 20:46

Spuštěna sekce download. Ještě bude třeba na ní hodně zapracovat a dokončit tam některé vychytávky, ale většina základních funkcí je hotova a funkční. Hlavní bude to teď naplnit. Významnou novinkou je označení modů, vzhledem k jejich legalitě (položka Changes/Změny). Položka nabývá hodnot: Legit, Balanced, Unknown, Unbalanced a Cheat - význam je vcelku samopopisný. Další novinkou bude možnost zjistit zda je mod nekompatibilní z nějakým jiným modem.

V ostatních sekcích byly přidány dva články. První popisuje základy herní mechaniky - jak se počítají statistiky v boji, zkušenosti a upozorňuje na některé chyby ve hře. Druhý článek je přepsaný ze starého webu a obsahuje sety z DS a DS:LoA.


Co je nového...

od: system 29.1.2010 05:33

Především se můžete již registrovat. Pokud by se vyskytly nějaké potíže, je možné že budou registrace občas pozastaveny do odstranění problému.

V menu přibyly další přeložené články. Konkrétně tituly z DS, průvodce úkoly datadisku, odkaz na staré fórum a základy hraní po síti.

Nejdůležitější novinkou je, že budeme mít náhradu za Zonematch. Gemsite.cz zadala vytvořit prográmek DS-Tray , který umožní sledovat, kdo má založenou hru a všechny potřebné údaje k tomu. Mimo to bude aplikace umět i ukládat předměty z inventáře. To nám umožní s předměty na webu i obchodovat a snad to povede i k rozmachu DS komunity ;). Termín zveřejnění aplikace je zhruba někdy v březnu.


První články

od: Psychopat 16.1.2010 16:29

Vmenu již naleznete přepsané tři články. Konkrétně instalace DS (aktualizováno pro verzi z datadisku) a dva návody pro původní hru. Návod pro LOA bude následovat brzy.

Pokud se divíte proč vám zde nefunguje přihlášení, tak se neděste. Do konce měsíce zveřejním link na registraci a pokud budete chtít tak se znova zaregistrujte. Přuhlašovací údaje pro starý web si zatím uschovejte, dokud nebude hotové nové fórum.


Nový rok

od: system 31.12.2009 18:54

Přeji všem šťastný nový rok, všem hráčům a předevsím lidem, kteří se starají o dodržování pravidel na webu (Crazy_Horse), nebo pracují na nových stránkách a rozšířeních hry.

Psychopat


Multiplayer
Předměty
Bestiář
  Komunita
  Ostatní